yükleniyor

Blog

PSD Dosyası Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Açılır? PSD Görüntüleyici Uygulama Tavsiyeleri

Günümüzde en yaygın kullanılan görüntü düzenleme programlarından biri olan Adobe Photoshop ile hazırlanan belgelerin formatı olan .psd uzantılı PSD dosyası nedir, ne işe yarar, nasıl açılır gibi merak edilen soruları tüm detaylarıyla ... » İncele.

Ekran Kaydı Alıp Video Düzenleyebileceğiniz Camtasia Studio 8 Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır?

Windows ve MacOS işletim sistemine sahip bilgisayarınızda Camtasia: Screen Recorder & Video Editor ya da bilinen adıyla Camtasia Studio 8 ile ekran kaydı almak ve dahili araçlarıyla kurgu yapmak son derece kolay. Gelin Camtasia St... » İncele.

LoL Karşılaşmalarının Kaydedildiği ROFL Dosyası Nedir, Nasıl Açılır?

Dünyanın en sevilen çok oyunculu çevrimiçi strateji oyunu olan League of Legends tekrar dosyaları .rofl uzantılı ROFL dosyası olarak kaydediliyor ama pek çok kullanıcı bu dosyaları nasıl açacağını bilmiyor. Gelin ROFL dosyası nedir, n... » İncele.

Android 13'ün İlk Önizleme Sürümü Yayınlandı

Dünyanın en çok kullanılan işletim sistemi olan Android'in yaklaşık 2.5 milyar kullanıcısı bulunuyor. En çok tercih edilen işletim sisteminin yeni güncellemesi Android 13'ün ilk önizleme sürümü yayınlandı.Geçtiğimiz aylarda en çok kul... » İncele.

Messenger’a Alman usulü ödeme bölme geliyor!

Meta tarafından paylaşılan son blog yazısına göre Facebook Messenger, ABD’deki iOS ve Android kullanıcılarına ödemeleri bölme, kaybolan mesajlar ve gelişmiş sesli mesaj kayıt kontrolleri dahil olmak üzere yeni özellikler sundu.Ödeme b... » İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!